Hallitus

Yhdistyksen hallitus valitaan syyskokouksessa yhdistyksen äänioikeutetuista varsinaisista ja kunniajäsenistä.
Pino asiakirjoja asetettuna pöydälle.

Tällä sivulla

Puheenjohtaja valitaan kahdeksi kalenterivuodeksi ja hallituksen jäsenet sekä varajäsenet valitaan yhdeksi kalenterivuodeksi kerrallaan.

Hallituksen kokoonpano 2021

Puheenjohtaja Nina Kilpiä
puh: 040 547 0938
s-posti: nina.kilpia1[at]gmail.fi

Jäsenet:

Veera Heikkinen
Medina Omeragic
Marjatta Pyykkö
Ville Vertanen (varapj.)
Juha Oikarainen (1. varajäsen)
Georg Schleifer (2. varajäsen)

Hallituksen kokoukset 2021

  • Ma 18.1.2021
  • Ma 15.2.2021
  • Ma 15.3.2021
  • Ma 10.5.2021
  • Ma 7.6.2021
  • Ma 9.8.2021
  • Ma 6.9.2021
  • Ma 11.10.2021
  • Ma 13.12.2021

Sivu päivitetty